Chocolissimo Nuostatos

BENDROSIOS NUOSTATOS

 1. Prekių pardavėjas yra MM Brown Sp. z o.o. registruotas adresu ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznań, Lenkija, ir įtrauktas į komercinį registrą, tvarkomą Poznanės apylinkės teismo, Nacionalinio Teismo Registro 21-osios Komercinės Divizijos, KRS [Nacionalinio teismų registro numeris]: 0000671307, NIP [PVM mokėtojo numeris]: PL 7822424244, REGON [Įmonės kodas/numeris centriniame ekonominės veiklos sąraše]: 300797727.
 2. MM Brown Sp. z o.o. atlieka savo verslo operacijas mažmeninės prekybos srityje skirtas pirkėjams ir verslo subjektams per www.chocolissimo.lt ir www.sokoladinetelegrama.lt el. parduotuves.
 3. MM Brown Sp. z o.o. parduoda maisto ir kitus produktus, įskaitant prekybą internetu, Lietuvoje ir kitose ES šalyse. Šalys yra išvardintos po Pristatymo Sąlygomis ir Kainomis.
 4. Atsižvelgiant į produktų ypatumus MM Brown Sp. z o.o. pasilieka sau teisę atsisakyti vykdyti užsakymą už Lietuvos ribų jeigu dėl žymaus atstumo iki Užsakančiosios Pusės gyvenamosios vietos arba registruoto biuro yra labai tikėtina, kad užsakytos prekės bus sugadintos arba suges pristatymo metu.
 5. Galite susisiekti su mumis per mūsų interneto svetaines www.chocolissimo.lt ir www.sokoladinetelegrama.lt:
  • siųsdami el. laišką: info@chocolissimo.lt
  • arba paskambinus šiais numeriais: +370 5 207 81 58, +370 647 01 464, tarp 9:00 ir 17:00 valandos (tik darbo dienomis)
 6. Prekių kainos yra pateikiamos Eurais ir matomos su jau įskaičiuotu PVM. Pristatymo mokesčiai nėra įtraukti į kainą. Mūsų pristatymo kainas galima rasti Pristatymo Sąlygose ir Kainose. Kainos pateiktos minėtajame priede yra neatskiriama esamojo dokumento dalis.
 7. Produkai pateikti mūsų puslapiuose (www.chocolissimo.lt ir www.sokoladinietelegrama.lt) nesudaro pasiūlymų apibrėžtų Civilinio Kodekso prasme.
 8. Pardavimo kontraktas yra laikomas sudarytu po to kai Pardavėjas patvirtina duotojo užsakymo priėmimą įgyvendinimui, apie ką Užsakančioji Šalis turi būti informuota el. paštu. Nuo šio momento, Pardavėjas įsipareigoja užbaigti užsakymą pagal sutarties sąlygas, o Užsakančioji Šalis sumokėti pateiktą kainą ir atsiimti užsisakyta produktą.

UŽSAKYMŲ PATEIKIMAS

 1. Asmuo pateikiantis užsakymą tuo pat metu pareiškia, kad jis ar ji jis turi visišką teisinį veiksnumą veikti laikantis Civilinio kodekso nuostatų.
 2. Užsakymo pateikimas yra tolygus sutikimui su jo nuostatomis.
 3. Prekės yra parduodamos pagal užsakymus pateiktus internetu. Užsakymai gali būti pateikti 7 dienas per savaitę, 24 valandas per dieną, naudojantis viena iš mūsų el. parduotuvių: www.chocolissimo.lt arba www.sokoladinetelegrama.lt
 4. Pardavėjas gali priimti užsakymą padarytą telefonu arba el. paštu.
 5. Nuolaidų kodai negali būti sumuojami su kitomis akcijomis, nebent duotosios akcijos taisyklės skelbtų kitaip.
 6. Tam kad užsisakytų pasirinktąjį produktą, Pirkėjas turi įdėti jį į savo krepšelį paspausdamas produkto puslapyje esantį mygtuką “Į krepšelį”.
 7. Produkto krepšelyje yra:
  • Papildomi pasirinkimai yra prieinami paspaudus “Pasirinkti Papildomas Prekes”; papildomų prekių pasirinkimas yra patvirtinamas paspaudus “Į krepšelį”. Pasirinkus ir patvirtinus papildomą prekę ji yra matoma kaip atskira prekė krepšelyje.
  • kortelė – 1 vienetas kiekvienam produktui; kortelę galima redaguoti pasirinkus “Pridėti kortelę”; kortelė yra pridedama prie krepšelio paspaudus “Pridėti kortelę”.
 8. Krepšelio turinys yra patvirtinamas paspaudus mygtuką “Pateikti užsakymą”, ko pasekoje Užsakantysis yra prašomas pateikti Užsakančiojo ir Gavėjo adreso detales. Po šio žingsnio Užsakantysis turi pasirinkti pristatymo būdą.
 9. Sekančiame žingsnyje Pirkėjas gali pasirinkti išsiuntimo datą ir mokėjimo metodą.
 10. Prieš pateikiant užsakymą, Pirkėjas yra prašomas patikrinti ar užsakymas buvo užpildytas teisingai, atkreipiant ypatingą dėmesį į kontaktines detales, ir sutikti su Nuostatomis bei Privatumo Politikos principais.
 11. Gale pirkėjas turi pateikti užsakymą (pirkimo pasiūlymą) paspausdamas “Pateikti užsakymą”.
 12. Po užsakymo pateikimo mūsų puslapyje (www.chocolissimo.lt arba www.sokoladinetelegrama.lt) turi būti pateikta sekanti informacija: žinutė, kad buvo išsiųstas el. laiškas patvirtinantis užsakymo pateikimą, pateikto užsakymo sekimui skirta nuoroda ir pirkėjams užsisakiusiems produktus su priedais adresuota žinutė, pvz., su nuotrauka atvirutei, šokoladinę telegramą su pasirinkta nuotrauka, ir pan.

UŽSAKYMŲ REALIZAVIMAS IR PRISTATYMAS

 1. Užsakymo pateikimas nėra tolygus jo realizavimo patvirtinimui.
 2. Pardavėjas pasilieka sau teisę atsisakyti vykdyti užsakymą, pvz., jeigu pasirinktojo produkto nebėra sandėlyje arba dėl tam tikrų priežasčių užsakymas negali būti atliktas iki Užsakančiojo pasirinktos data. Tokiu atveju, kai užsakymas yra jau apmokėtas, Pardavėjas įsipareigoja gražinti sumokėtą sumą 14 dienų bėgyje apie tai informuodamas Užsakantįjį. Minėtosios nuostatos negalioja realizacijai patvirtintiems užsakymams, t.y. užsakymams kurių pardavimo sutartis jau yra patvirtinta.
 3. Pardavėjas pasilieka sau teisę nevykdyti užsakymo kuriam Pirkėjas pateikė nepakankamus ar neteisingus duomenis.
 4. Pardavėjas neneša atsakomybės už Pirkėjo perduotus trečiųjų asmenų duomenis, t.y., užsakymo gavėjo duomenis. Iškilus nesklandumams susijusiems su užsakymo Gavėjo duomenų perdavimu Pardavėjui, atsakomybė prisiima Pardavėjui pateikusiam šiuos duomenis Pirkėjas.
 5. Užsakantysis gali atsisakyti užsakymo iki to momento, kol pastarasis nėra patvirtintas realizacijai. Pardavėjas gali atšaukti užsakymą tik tuo atveju jeigu užsakymas dar nebuvo išsiųstas ir yra tokioje paruošimo stadijoje, kurioje dar įmanoma jį nutraukti.
 6. Standartinis užsakymo paruošimo laikas yra nuo 24 iki 48 valandų skaičiuojant nuo to kai nustatyta suma yra pervedama į Pardavėjo sąskaitą, pervedimo autorizacijos (elektroninio mokėjimo atveju) arba Pirkėjo užsakymo atlikimo patvirtinimo (tuo atveju kai pasirenkamas atsiskaitymo pristatymo/atsiėmimo metu būdas).
 7. Paruošęs užsakymą Pardavėjas Pirkėjo pageidavimu išsiunčia užsakymą vienu iš sekančių būdų:
  • UPS (kurjeris)
 8. Paruošto užsakymo pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir vietos. Neatsiradus pašaliniams trukdžiams, nustatytas pristatymo laikas yra garantuojamas pasirinktos paslaugos tiekėjo, būtent UPS (atitinkamai, Jų nuostatas galite rasti jų interneto puslapyje http://www.ups.com/content/lt/lt/index.jsx). Detali informacija susijusi su pristatymo data yra pateikta Pristatymo Nuostatose ir Kainose, kurios yra neatskiriama esamojo dokumento dalis.
 9. Užsakymai yra išsiunčiami darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio. Mūsų pristatymo valandos yra reglamentuojamos remiantis UPS vidinėmis nuostatomis.
 10. Kurjerių kompanijos visada atlieka pristatymą du kartus ir jeigu tuo metu gavėjo nebūtų namuose, jam ar jai yra paliekamas gavimo raštelis prašantis susisiekti su kurjeriu. Bet kokie užsakymai siunčiami įmonių adresais gali būti pristatomi tiesiai į įmonės priimamąjį arba sekretorės biurą. Tai nėra asmeninis aptarnavimas.
 11. Informacija dėl užsakymo ir jo vykdymo stadijos gali būti gauta el. paštu arba paskambinus Pardavėjui. Tuo atveju jeigu Užsakantysis yra užsiregistravęs mūsų vartotojas, buvusių užsakymų išklotinę galima peržiūrėti prisijungus prie chocolissimo.lt pasinaudojus savo vartotojo duomenimis.
 12. Kiekvienas užsakymas yra patvirtinamas sąskaita faktūra, kuri yra išsiunčiama el. paštu, ir yra skirta asmeniui pateikiančiam užsakymą.
 13. Užsakymo pateikimas yra tolygus sutikimui gauti sąskaita faktūrą elektroninėje formoje. Sąskaita faktūra yra išsiunčiama po užsakymo užbaigimo.
 14. Pardavėjas deda visas galimas pastangas įgyvendinti Užsakovo Komentaruose pateiktus pageidavimus, tačiau tokie pageidavimai negali būti traktuojami kaip Pardavėjo garantuota paslaugos bei kaip nors paveikti Užsakovo pateikto pagrindinio užsakymo užbaigimo.
 15. Pirkėjui užsakius kortelę su užrašu arba graviūrą, MM Brown Sp. z o.o. negali būti atsakinga už jos turinį. MM Brown Sp. z o.o. taip pat neprisiima jokios atsakomybės už jai tarpininkaujant užsakytos ChocoTelegramos turinį. Išskirtiniais atvejais, MM Brown Sp. z o.o. gali atsisakyti vykdyti užsakymą su pridėta kortele arba siųsti Chocotelegramą dėl pastarųjų turinio neįsipareigodama nurodyti to priežasties. Tokiu atveju Pirkėjas yra iškart informuojamas apie užsakymo nutraukimą.
 16. Internetinės paslaugos yra skirtos klientams užsisakantiems iki 10 prekių. Bet koks užsakymas viršijantis 10 prekių turi būti siunčiamas į mūsų Verslo Paramos Skyrių po to kai pirkėjas susisieks su pastaruoju telefonu.
 17. Klientai užsisakantys ChocoPostcard produktus turi deklaruoti turinys visas teises naudoti mums siunčiamomis nuotraukomis, ir tuo pačiu patvirtinti, kad išsiųsti duomenys nepažeidžia jokios trečiosios šalies teisių. Asmuo siunčiantis nuotrauką kartu su savo užsakymu yra atsakingas už skundus susijusius su šios nuotraukos panaudojimu.
 18. Standartiniai produktai turi vizualinius ir graviruotus gamintojo elementus, etiketas ar kitus dekoratyvinius elementus, kurie yra ne visada matomi pavyzdžių nuotraukose. Spalvos parodytos nuotraukose realybėje gali šiek tiek skirtis nuo spaudos spalvų arba nuo spalvų matomų kompiuterio ekrane. Prašome iš anksto įsitikinti, kad visi produktų elementai patenkina Jūsų lūkesčius. Daugiau informacijos apie produktus galite gauti telefonu (+370 5 2078158, +370 647 01464) arba el. paštu (info@chocolissimo.lt).
 19. Užsakymai į ligonines, viešbučius, dideles įmones, bankus, viešąsias įstaigas yra pristatomi į priimamąjį arba sekretorės biurą.

MOKĖJIMO SĄLYGOS

 1. Bet koks nuolaidų kuponas gali būti naudojamas tik produktams ir negali būti panaudotas kartu su kitomis nuolaidomis (nebent akcijos sąlygos skelbtų kitaip).
 2. Mokėjimai gali būti atlikti:
  • kreditine kortele: naudojantis PayU mokėjimo internetu paslaugomis,
  • naudojantis PayPal.

UŽSAKYMO SIUNTIMAS

 1. Pristatymo kaina yra pridedama prie kiekvieno užsakymo bendros kainos. Priklausomai nuo siuntos būdo yra taikomos sekančios kainos:
  • €3,50 už UPS kurjerio pristatymą,
  • €8-17 už pristatymą į kitas ES šalis.
 2. Pardavėjas pasilieka sau teisę keisti pristatymo mokesčius, skelbti ir atšaukti reklamines kampanijas arba įgyvendinti jų pakeitimus. Šie pakeitimai netaikomi jokiems jau įvykdymui priimtiems užsakymams.

ŠVIEŽUMO GARANTIJA

 1. Rinkiniuose esančios praline saldainių ir šokolado kolekcijos yra pagamintos naudojant tradicinius receptus ir savo sudėtyje neturi jokių kenksmingų ar neleistinų vartoti medžiagų, kurios pratęstų produkto galiojimo laiką. Produktų šviežumas yra patikrinamas mūsų įmonėje prieš kiekvieno produkto išsiuntimą.
 2. Atsižvelgiant į tai, kad aukšta temperatūra ir drėgmė daro neigiamą įtaką natūralaus šokolado produktams, ypatingas dėmesys turėtų būti skirtas šokolado laikymo sąlygoms, kurios yra nurodytos ant produkto etiketės.
 3. 3. Atsižvelgiant į įprastines aplinkos sąlygas ir Pardavėjo žinias bei patirtį, kiekvienam produktui yra nustatomas atitinkamas galiojimo laikas:
  • visose kolekcijose esančiam šokoladui: mažiausiai 5 savaitės,
  • kiti produktai: mažiausiai 6 savaitės,
  • produktams esantiems IŠPARDAVIMAS kategorijoje: mažiausiai 2 savaitės,
  • šokolado telegramoms: mažiausiai 6 mėnesiai.

GRAŽINIMAI IR SKUNDAI

 1. Atsižvelgiant į 2000-ųjų kovo 2 dienos tam tikrų vartotojų teisių apsaugos įstatymą bei atsakomybės už žalą, kurią sukelia pavojingi produktai įstatymą, pateikęs atitinkamą rašytinį pareiškimą Pirkėjas gali atsisakyti užsakymo nenurodydamas jokios priežasties 10 dienų laikotarpyje, kuris yra skaičiuojamas nuo prekės išdavimo datos.
 2. Tam kad grąžinimas įsigaliotu pareiškimas turi būtų išsiųstas mūsų adresu prieš aukščiau minėtąjį terminą.
 3. Jeigu sutartis yra nutraukiama, ji tampa negaliojančia, o jos šalys įsipareigoja grąžinti bet kokiu pavidalu įgytą naudą jos pradiniame pavidale, nebent mainų metu pradinės būsenos pakeitimas buvo neišvengiamas. Pirkėjas turi grąžinti prekes pats padengdamas visas siuntimo išlaidas.
 4. Prekės turi būti gražintos nedelsiant, bet ne vėliau nei 14 po pareiškimo. Tuo atveju, kai Pirkėjas siunčia atsisakymo pareiškimą kartu su prekėmis, laiko limitas yra 10 dienų po prekių gavimo. Panaudotos ar kliento pažeistos prekės nėra gražintinos, išskyrus tuos atvejus, kai klientui buvo būtina patikrinti ar užsakytos prekės atitinka jo lūkesčius atidarant produkto pakuotę.
 5. Prekės kaina turi būti gražinta nedelsiant, bet ne vėliau nei 14 dienų po to kai Pardavėjas gavo pirkėjo atsisakymo pareiškimą. Tuo atveju kai prekė nebuvo grąžinta Pardavėjas pasilieka sau teisę negrąžinti prekės kainos kol nebus grąžinta prekė. Pinigai yra gražinami į atsisakymo pareiškime paminėtą banko sąskaitą.
 6. Į negrąžintinų produktų sąrašą įeina:
  • bet kurie produktai turintys kliento nurodytas savybes pasirinktas užsakymo formoje arba yra glaudžiai susiję su jo asmeniu,
  • produktai kurie dėl savo pobūdžio ar trumpo galiojimo laiko negali būti grąžinti.
 7. Pardavėjas nepriima jokių užsakymų ar grąžinimų, už kuriuos yra mokama pristatymo metu.
 8. MM Brown Sp. z o.o. prisiima atsakomybę už užsakytą produktą atitinkančią jo kainą.
 9. Šokolado produktai yra trapūs ir nepaisant daugelio apsaugos priemonių, tokių kaip išorinė dėžutė ir pristatymo pakuotė, priklausomai nuo pristatymo būdo (prioritetinis siuntinys, kurjerio pristatymas), jie gali sulūžti arba sutrupėti, kas jokių būdų neįtakoja pačio produkto ir jo skonio vertės, bet gali būti vizualiai nepriimtinas Užsakančiosios Pusės požiūriu. Prašome atsižvelgti į šią galimybę prieš pateikiant užsakymą.
 10. Atsižvelgiant į 2002 liepos 22 dienos įstatymą dėl specialių vartojimui skirtų pardavimų sąlygas ir Civilinio Kodekso pakeitimą bei Ūkio Ministro reglamentą, 2003 sausio 30 dienos darbo ir socialinę politiką dėl pardavėjų informavimo apie maisto produktų ir pardavimo sutarčių neatitikimą, Pirkėjas praranda teises susijusias su maisto produktų ir kontrakto neatitikimu, jeigu pastebėjęs tokį neatitikimą jis nedelsdamas apie tai nepraneša. Pirkėjas turi pranešti pranešti apie tokį neatitikimą 3 dienų bėgyje skaičiuojant nuo prekių, kurios buvo pristatytos į Pirkėjo gyvenamąją vietą, priėmimo.
 11. Skundai pateikti raštu yra priimami sekančiu adresu: MM Brown Sp. z o.o., ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznań. Grąžinamos prekės, kurių pristatymas yra apmokamas atsiimant grąžinamą siuntinį, nėra priimamos. Skundai yra peržiūrimi 14 dienų bėgyje skaičiuojant nuo jų gavimo datos. Pagrįsto skundo atveju prekės yra pakeičiamos pilnos vertės prekėmis, o jei tai yra neįmanoma, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti sumokėta pinigų sumą.
 12. Tuo atveju kai prekės yra grąžinamos siuntėjui (MM Brown Sp. z o.o.) dėl neteisingo ar nepilno pristatymo adreso, adresato atsisakymo priimti siuntinį ar jo nesugebėjimo atsiimti siuntinio per nustatytą laiko limitą, Užsakančioji Pusė įsipareigoja padengti pakartotinio siuntimo ir siuntinio grąžinimo išlaidas. Bet kokie produktai, kurie nebuvo atsiimti, ar bet kokie grąžinimai, už kuriuos nebuvo sumokėta, yra utilizuojami 7 dienos po jų grąžinimo į kurjerio sandėlį, pašto skyrių ar MM Brown Sp. z o.o. būstinę.
 13. Skundų tyrimams ir ginčų sprendimams vartotojas turi teisę naudotis neteisminiais metodais. Jei vartotojai ieško draugiško ginčo susijusio su pirkimu internetu sprendimo, jie gali pateikti skundą, pvz. naudodamiesi ES interneto EGS [Elektroninis Ginčų Sprendimo] platforma, kurią galima rasti http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

MODELIAI IR PAVYZDŽIAI

 1. Bet kokie pavyzdžiai ar gamybos modeliai yra pateikiami tik informaciniams tikslams ir nesudaro jokių prielaidų užsakymo pateikimui.
 2. Pardavėjas nepripažįsta jokių skundų paremtų produkto ir jo reprezentacijos skirtumais, nulemtais techninių parametrų neatitikimu (spalva, rezoliucija, ir t.t.) kylančiu iš skirtingų kompiuterio ekrano nustatymų. Tokiais atvejais Pardavėjas įsigytų prekių negrąžina.
 3. MM Brown Sp. z o.o. pasilieka sau teisę keisti gamybai naudojamas pakuočių, jų modelių ar sąskaitos faktūros medžiagas, bei jų spalvas apie tai nepranešus. Pagrindinis užsakytų produktų bruožas, kuris yra priskirtinas MM Brown Sp. z o.o. vardui ir negali būti keičiamas be išankstinio pranešimo, yra praline saldainių ir šokolado turinio esančio pakuotėje masė. Pačios pakuotės pokyčiai neturi būti skundo ar prekės grąžinimo pagrindas.

ASMENINĖ INFORMACIJA

 1. Asmeninių Duomenų administratoriumi yra MM Brown Sp. z o.o., kurios registruota būstinė randasi adresu: ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznań.
 2. Klausimais susijusiais su Jūsų asmeninėmis duomenimis prašome kreiptis su Duomenų Apsaugos Inspektoriumi el. paštu: iod@chocolissimo.com
 3. Asmeniniai duomenys yra tvarkomi siekiant atlikti užsakymus pagal Bendrųjų Duomenų Apsaugos Reglamento 6 str., 1 d. pkt: a,b,c.
 4. Pirkėjo asmeninė informacija yra renkama tik rinkodaros, informaciniais, bei MM Brown Sp. z o.o. užsakymų įvykdymo tikslais bei tvarkoma pagal Bendrųjų Duomenų Apsaugos Reglamentą. Šie duomenys yra naudojami įstatyminiams verslo reikalams ir Įmonės organizuojamoms reklaminių akcijų ir reklamos kampanijoms.
 5. Duomenys gali būti perduoti kitiems asmenims siekiant tiksliai atlikti užsakymą.
 6. Kiekvienas Klientas turi teisę prieiti prie savo asmeninės informacijos, ją koreguoti, pašalinti ar apriboti jos tvarkymą.
 7. Kiekvienas Klientas turi teisę prieštarauti tolimesniam duomenų tvarkymui, o duomenų tvarkymo sutikimo situacijoje iki jo paneigimo. Pasinaudojimas teise sutikimui anuliavimui neturi įtakos duomenų tvarkymui, kuris įvyko iki sutikimo anuliavimo akimirkos.
 8. Kiekvienas Klientas turi teisę duomenų perdavimui.
 9. Kiekvienas Klientas taip pat turi teisę prieštarauti rašytiniu pranešimu skirtu mūsų registruotam biurui.
 10. Pirkėjo pasidalinti trečiųjų asmenų (užsakymo gavėjų) duomenys yra naudojami tik Pirkėjo pateikto užsakymo išbaigimo tikslais.
 11. Visi duomenys yra apsaugoti kaip tai nustatyta Asmeninių Duomenų Apsaugos Akte.
 12. MM Brown Sp. z o.o. nėra atsakinga už jokią trečiųjų asmenų Užsakovui sukeltą žalą, esančia pasekme to, kad Užsakovas sudarė priėjimo galimybę prie savo slaptažodžių, el. pašto paskyrų, slapyvardžių, prekės sekimo nuorodų ar prie bet kokios kitos užsakymo įvykdymui pateiktos asmeninės informacijos, arba tuo atveju jeigu tretieji asmenys gavo tokius duomenis nelegaliai (asmeninių duomenų vagystė, įsilaužimu į IT sistemas ar el. pašto paskyras). Tuo pačiu, MM Brown Sp. z o.o. įsipareigoja saugoti ir apsaugoti, bei neatskleisti savo Užsakovų duomenų jokiems tretiesiems asmenims be Jo sutikimo.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 1. Pardavėjas pasilieka sau teisę keisti nuostatas. Tokie pakeitimai negalioja įgyvendinimui patvirtintiems užsakymams.
 2. Šiose nuostatose nereglamentuotų situacijų atveju taikomos Civilinio kodekso nuostatos.


Šios nuostatos yra įsigaliojusios nuo 2012 birželio 15.