​Užsakymus, užsakytus ir apmokėtus iki 8 val., išsiųsime dar tą pačią dieną!
Įmonės privatumo politika rodoma statiniame puslapyje ir iššokančiuose languose.
Įmonė MM Brown Sp z o.o. teikia didelę reikšmę savo klientų privatumo išsaugojimui. MM Brown Spółka z o.o., kaip duomenų administratorius, rūpinasi mūsų įmonei pateiktų duomenų saugumu. Šie duomenys yra ypač saugomi ir užtikrinti nuo neteisėto asmens prieigos. Jūsų asmens duomenys yra mūsų įmonės MM Brown Spółka z o.o. apdorojami pagal įstatymą dėl asmens duomenų apsaugos 23 sek. 1 str. 1,3 ir 5 pkt., tikslais, susijusiais su komercine ir paslaugų veikla.

Sistemos žurnale esanti informacija, parengta dėl bendrųjų interneto ryšių principų, naudojama techniniais tikslais, susijusiais su mūsų serverių administravimu. Be to, duomenys naudojami norint surinkti bendrą, statistinę demografinę informaciją (pvz., apie regioną, kuriame vyksta ryšys), reklamos, rinkodaros, referencinius tikslais ir kt. Mūsų svetainėje pateikiamoje registracijos formoje turėtumėte pateikti savo kontaktinę informaciją ir atsiskaitymo duomenis (tarp jų: vardas ir pavardė, kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas). Šių duomenų pateikimas yra būtinas siekiant prisijungti prie interneto parduotuvės ir gauti jai prieigą. Registracijos formoje esanti kontaktinė informacija naudojama apskaitos tikslams ir susisiekti su klientu (pvz., kaip klientų aptarnavimo dalis). Pasirinktinai, taip pat galima pateikti demografinius duomenis (pvz., gimimo datą).

Mūsų saugumo procedūros apsaugo duomenis nuo trukdžių. Mes imamės priemonių apsaugoti asmens duomenų bazę ribojant prieigą prie jo. Tik nedidelė įgaliotų asmenų grupė turi prieigą prie Vartotojų asmens duomenų.

Mes apribojame duomenų rinkimą ir naudojimą iki minimumo, būtino teikti aukščiausios kokybės paslaugas. MM Brown Sp. z o.o. teikia savo klientams galimybę modifikuoti telefonu arba internetu anksčiau pateiktą informaciją. Galite užpildyti, taisyti ar atnaujinti savo asmens duomenis tel.+370 52 078 158 arba šiuo el. pašto adresu: info@chocolissimo.lt.

Jei turite kokių nors klausimų dėl privatumo politikos mūsų svetainėje naudojamų praktikų, susisiekite su mumis adresu: info@chocolissimo.lt.
ASMENS DUOMENYS
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. gerbia naudotojų privatumą ir apsaugo jų asmeninius duomenis. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. paskelbia šią Asmens duomenų apsaugos deklaraciją, kad informuotų vartotojus apie savo asmens duomenų apsaugos ir taikomų praktikų strategiją, taip pat apie galimybę atsakyti į informacijos apie vartotoją internete rinkimą ir jų panaudojimo būdą. Svetainės struktūra buvo sukurta taip, kad ją būtų galima aplankyti be asmens duomenų identifikavimo ar atskleidimo. Ši informacija yra lengvai prieinama pagrindiniame puslapyje ir kiekvienos MM Brown SP. z o.o. bendrovės interneto svetainės apačioje.
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. taip pat patikrino savo asmens duomenų apsaugos praktiką laikydamasi Lietuvoje ir Europos Sąjungoje galiojančių gairių.
 1. Svetainės, kurioms taikoma ši deklaracija.
 2. Surinktos informacijos rūšys.
 3. Asmens duomenys apie vaikus.
 4. Informacijos naudojimas.
 5. Su kuo mes dalinamės informacija?
 6. Tvarkos galimybės.
 7. Pageidautini asmens duomenų tvarkymo ir atsisakymo būdai.
 8. Asmens duomenys ir išorinės įmonės.
 9. Prieiga prie duomenų ir jų teisingumas.
 10. Vartotojo duomenų apsauga.
 11. Šios deklaracijos turinio pakeitimai.
 12. Susisiekimas su įmone.
Kaip Įmonė MM Brown Sp. z o.o. naudoja slapukus ir žiniatinklio signalus www (web beacons) savo svetainėje ir kitų kompanijų skelbimuose:
 • Slapukai
 • Žiniatinklio signalai
 • Išorinės reklamos agentūros
 
 1. SVETAINĖS, KURIOMS TAIKOMA ŠI DEKLARACIJA
Ši Deklaracija taikoma visoms svetainėms ir domenoms, priklausančioms MM Brown Sp. z o.o.
Nuorodos į svetaines, nesusijusius su MM Brown Sp. z o.o.
Įmonės MM Brown Sp. z o.o. svetainės gali turėti nuorodų į trečiųjų šalių tinklalapius, paskelbtus naudotojo patogumui ir pranešimui. Naudodamas juos, vartotojas palieka įmonės MM Brown Sp. z o.o. svetainę. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. neturi įtakos šioms svetainėms ar jų taikomoms asmens duomenų apsaugos praktikoms, kurios gali skirtis nuo tų, kuriomis naudojasi įmonė MM Brown Sp. z o.o. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. neprisiima jokios atsakomybės už išorinių įmonių svetaines. Įmonės deklaracija MM Brown Sp. z o.o. netaikoma asmens duomenims, kuriuos  vartotojas pasirinko teikti išorinėms įmonėms. Prieš siunčiant joms asmeninius duomenis, raginame perskaityti bendrovės asmens duomenų apsaugos politiką. Kai kurios įšorinės įmonės gali dalintis gautais asmeniniais duomenimis su MM Brown Sp. z o.o.; tai reglamentuoja tam tikros išorinės įmonės asmens duomenų apsaugos politikos principai.
 1. SURINKTOS INFORMACIJOS RŪŠYS
Ši deklaracija taikoma asmens duomenims, neasmeninių duomenų rinkimui ir suvestinių ataskaitų sudarymui.
Asmens duomenys
tai informacija apie jūsų vardą ir tapatybę. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. naudoja asmens duomenis, kad geriau suprastų vartotojų poreikius ir interesus bei pasiūlytų aukštesnio lygio paslaugas. Vartotojas, kuris nusprendžia pateikti savo asmens duomenis bendrovei, neturi bijoti, kad jie bus naudojami kitais tikslais nei stiprinti bendradarbiavimą su įmone MM Brown Sp. z o.o. Mes rimtai vertiname mūsų vartotojų pasitikėjimą. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. neparduoda, neskolina, nenuomoja gautus asmens duomenis tretiesiems asmenims.
Kai kurios įmonės MM Brown Sp. z o.o. svetainės leidžia užsisakyti produktus ir paslaugas, gauti informaciją, užsisakyti rinkodaros medžiagą ir kreiptis dėl darbo įmonėje MM Brown Sp. z o.o.. Šiuose puslapiuose pateikti asmens duomenys gali būti: pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas, vartotojo vardai ir slaptažodžiai, atsiskaitymo ir operacijų duomenys, kredito kortelių duomenys, pageidaujami kontaktiniai asmenys.
Vartotojas taip pat gali būti prašomas pateikti informaciją apie jo asmeninius ar profesinius interesus, duomenis apie šeimos narius ir patirtis, susijusius su mūsų produktais ir paslaugomis, kuriomis siekiama pritaikyti svetainės išvaizdą, paslaugas ar ryšius su naudotoju ir tobulinti produktus bei paslaugas. Šios papildomos informacijos nebūtina pateikti.
Neasmeniniai duomenys
tai duomenys apie svetainės naudojimą ir veikimą, nesusiję su konkrečia tapatybe. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. kaupia ir analizuoja ne asmeninius duomenis, kad galėtų įvertinti įmonės MM Brown Sp. Z o.o. svetainių naudojimą. Surinkti neasmeniniai duomenys gali apimti informaciją apie puslapius, kurie buvo aplankyti įmonės MM Brown Sp. z o.o. svetainėse, konkrečius mūsų svetainėje aplankytus URL1 adresus, naudojamos naršyklės tipą ir IP2 adresą. Dauguma neasmeninių duomenų renkami naudojant slapukų failus ar kitas duomenų analizės technologijas. Įmonės MM Brown Sp. z o.o. www svetainės naudoja slapukus, žiniatinklio signalus ir kitas duomenų analizės technologijas bei personalizavimo paslaugas. Be to, bendrovė MM Brown Sp. z o.o. savo skelbimus skelbia kitose svetainėse, kurios gali naudoti slapukų failus. Daugiau informacijos rasite skyriuje apie tai, kaip įmonė MM Brown Sp. z o.o. naudoja slapukus ir žiniatinklio signalus www (web beacons) savo svetainėje ir kitų kompanijų skelbimuose.
1 URL (Uniform Resource Locator) tai tarptautinis standartas suteikiantis galimybę identifikuoti dokumentus ir kitus "World Wide Web" išteklius. Pavyzdžiui, http://www.chocolissimo.lt yra įmonės pagrindinio puslapio įmonės MM Brown Sp. z o.o. URL adresas.
2 IP adresas yra kompiuterio ar įrenginio, naudojamo tinkluose pagal TCP / IP protokolą, pvz., www tinkle, identifikatorius. Tinklai naudoja TCP / IP protokolą, norėdami nukreipti duomenis pagal paskirties kompiuterio IP adresą. Kitaip tariant, IP adresas yra numeris, kuris automatiškai priskiriamas kompiuteriui kiekvieną kartą prisijungus prie www tinklo, leidžiančio serveriams jį surasti ir identifikuoti. IP adresai reikalingi, kad vartotojai galėtų bendrauti internetu, naršyti jo išteklius ir apsipirkti internetinėse parduotuvėse.
 1. ASMENS DUOMENYS APIE VAIKUS
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. rūpinasi vaikų asmens duomenų apsauga, skatiname tėvus ir globėjus aktyviai domėtis vaikų veikla ir interesais internete. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. sąmoningai nerenka duomenis iš vaikų iki 16 metų amžiaus, o įmonės interneto svetainės nėra skirtos vaikams iki 16 metų amžiaus.
 1. INFORMACIJOS NAUDOJIMAS
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. naudoja naudotojų asmeninius duomenis, kad galėtų pasiūlyti jiems paslaugas ir geriau suprasti jų poreikius ir interesus. Šios informacijos leidžia ypač užbaigti sandorį arba pateikti užsakymą, siųsti pranešimus, teikti paslaugas ir informacijas apie naujus produktus ir naudą, individualizuoti reklaminius pasiūlymus. Bendrovė kartais gali naudoti jūsų asmens duomenis, norint susisiekti su Jumis dėl įmonės MM Brown Sp. z o.o. produktų ir paslaugų rinkų tyrimo. Vartotojas turi galimybę nustatyti jų pageidavimus dėl tokių kontaktų (žr. 7 skyrių "Tiksliniai asmens duomenų tvarkymo ir atsisakymo būdai"). Kredito kortelės duomenys naudojami tik mokėjimams apdoroti ir užkirsti kelią sukčiavimui. Šie duomenys nėra naudojami finansinių paslaugų teikėjų arba MM Brown Sp. z o.o. bet kokiu kitu tikslu ir nebus laikomi ilgiau nei būtina paslaugoms teikti, išskyrus atvejus, kai naudotojas prašo išsaugoti kredito kortelės informaciją vėlesiems pirkimams.
Suteikiant geresnį ir kokybiškesnį bendradarbiavimą su įmone MM Brown Spółka z o.o. informacija, surinkta per įvairias paslaugas, gali būti jungiama.
Ne asmeniniai duomenys renkami, kad būtų galima paprastai parengti įmonės MM Brown Sp. z o.o. svetainės naudojimo, jos veiklos ir veiksmingumo ataskaitas. Tai gali padidinti svetainės patrauklumą ir patogumą ją naudotis.
 1. SU KUO MES DALINAMĖS INFORMACIJA?
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. neparduoda, neskolina ir nenuomoja vartotojo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus tuos atvejus, kai vartotojas prašo produktų ir paslaugų. Vartotojų sutikimo prašymas bus rodomas prie duomenų perdavimo.
Įmonė MM Brown. Sp. z o.o. bendradarbiauja su išorės tiekėjais, kurie siūlo klientams visas paslaugas ir sprendimus, aprašytus skyriuje "Kaip naudotis informacija". Šie tiekėjai privalo užtikrinti MM Brown Sp. z o.o. vardu gautų duomenų konfidencialumą ir jiems neleidžiama jais naudotis kitais tikslais nei teikti paslaugas teikiamas įmonei MM Brown Sp. z o.o. Paslaugų teikėjai gali keistis, o bendrovė MM Brown Sp. z o.o. gali sudaryti susitarimus su kitais paslaugų teikėjais, kad galėtų geriau patenkinti savo klientų poreikius.
Įmonė MM Brown. Sp. z o.o. neatskleidžia asmens duomenų tretiesiems asmenims be sutikimo, išskyrus atvejus, kai: a) tai yra atsakymas į administracinių institucijų pateiktus informacijos prašymus; (b) tai reikalaujama pagal įstatymus, taikytiną teisę, šaukimą į teismą ar teismo nutartį; (c) padėti užkirsti kelią sukčiavimui arba užtikrinti MM Brown Sp. z o.o. teisių ir turto įgyvendinimą ar apsaugą; (d) apsaugoti MM Brown Sp. z o.o. darbuotojų ir trečiųjų šalių, įsikūrusių MM Brown Sp. z o.o. teritorijoje saugumą.
 1. TVARKOS GALIMYBĖS.
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. suteikia vartotojams galimybę deklaruoti, ar jie nori gauti informaciją, papildančią mūsų produktų ir paslaugų asortimentą. Jei norite gauti informaciją apie produktus ir paslaugas bei reklamines medžiagas apie įmonę Brown Sp. z o.o". galite pateikti specialų užsakymą. Medžiagos, susijusios su įmone MM Brown Sp. z o.o. gali apimti informaciją apie naujus produktus, specialius pasiūlymus arba kvietimą dalyvauti rinkos tyrimuose. Medžiagos gali būti pristatomos vienu iš šių būdų: įprastu paštu, elektroniniu paštu arba telefonu. Daugiau informacijos pateikta 7 skyriuje. Mes dedame visas pastangas, kad galėtume gerbti vartotojų sprendimus. Ši parinktis netaikoma informacijos mainams, siekiant užbaigti užsakymą.
 1. PAGEIDAUTINI ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO IR ATSISAKYMO BŪDAI.
Paslaugos, kurioms registracija nereikalinga
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. nenaudoja naudotojo asmens duomenų kitiems tikslams, išskyrus tuos, kurie pateikiami dalijantis duomenimis. Nesusiję naudojimo pavyzdžiai yra: informacijos apie specialius pasiūlymus, informacijos apie produktus ir rinkodaros siuntimas. Tačiau Vartotojas gali pateikti prašymą gauti tokią informaciją, nereikalaujančią registracijos. Nurodykite pageidaujamus asmeninių duomenų tvarkymo būdus rašydami įmonės MM Brown Sp. z o.o. asmens duomenų apsaugos departamentui - nepamiršk korespondencijoje įrašyti savo vardo, el. pašto adreso ir pašto adreso.
 
Paslaugos, reikalaujančios registracijos
jei norite atsisakyti anksčiau aiškiai užsakytų pranešimų (pvz., el. paštu siunčiamų informacinių biuletenių, informacijos apie naujus produktus ir reklamas), pasinaudokite bet kuriuo iš šių būdų:
 • vadovaukitės atsisakymo instrukcijomis, pridedamomis prie kiekvieno su prenumerata susijusio pranešimo.
 • išsiųskite pranešimą įmonės MM Brown Sp. z o.o. asmens duomenų apsaugos departamentui- nepamirškite nurodyti savo vardo, el. pašto adreso ir pašto adreso bei atitinkamos informacijos apie MM Brown Sp. z o.o. prenumeraos medžiagą ir registraciją.
 
 1. ASMENS DUOMENYS IR IŠORINĖS ĮMONĖS
Kai kurios įmonės MM Brown Sp. z o.o. paslaugos yra susijusios su nepriklausomų trečiųjų šalių teikiamomis paslaugomis. Šios paslaugos leidžia atskleisti asmens duomenis kaip įmonei MM Brown Sp. z o.o., taip pat ir išorinėms įmonėms. Pavyzdžiai apima galimybę užpildyti užsakymą per perpardavėją. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. nesuteiks jūsų asmeninės informacijos su tretesiems šalims be jūsų sutikimo.
 1. PRIEIGA PRIE DUOMENŲ IR JŲ TEISINGUMAS
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. bando išlaikyti naudotojų asmens duomenų teisingumą. Atsižvelgdami į tai, mes įdiegėme tinkamas technologijas, procedūras ir duomenų valdymo strategijas. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. leis vartotojams naudotis savo duomenimis, bandys pagrįstai suteikti jiems prieigą ir galimybę keisti informaciją per internetą. Siekiant apsaugoti asmens duomenis ir užtikrinti vartotojų saugumą, įmonė MM Brown Sp. z o.o. taip pat imsis atitinkamų veiksmų, kad patikrintų jo tapatybę, pvz., reikalaudami slaptažodžio ir identifikatoriaus, prieš suteikiant prieigą prie duomenų. Kai kurie MM Brown Sp. z o.o. puslapiai gali pasiūlyti ribotą prieigą prie konkrečių žmonių, identifikuotų naudojant slaptažodžius ir kitus identifikatorius. Veiksmingiausias būdas peržiūrėti ir keisti jūsų asmeninius duomenis yra grįžti į pirminės registracijos puslapį ir sekti ten pateiktas instrukcijas.
 1. VARTOTOJO DUOMENŲ APSAUGA
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. bando apsaugoti jam patikėtus duomenis. Siekiant užkirsti kelią neteisėtam prieigai ar duomenų atskleidimui, užtikrinkti duomenų teisingumą ir teisingą informacijos naudojimą, įmonė MM Brown Sp. z o.o. įgyvendino tinkamas fizines ir valdymo procedūras surinktų duomenų apsaugai.
 1. ŠIOS DEKLARACIJOS TURINIO PAKEITIMAI.
Jei deklaracijoje  bus atnaujintos sąlygos, mes jas paskelbsime MM Brown Sp. z o.o. svetainėje ir atnaujinsime šio dokumento išleidimo datą, todėl visada galėsite patikrinti, kokius duomenis mes renkame internete, kaip mes naudojame ir kokias galimybes turi vartotojai. Esant reikšmingiems Deklaracijos pakeitimams, įmonė MM Brown Sp. z o.o. praneša klientams, kuriuos paveikė pakeitimai.
 1. SUSISIEKIMAS SU ĮMONE
Mes vertiname visas mūsų klientų nuomones. Visi komentarai ar klausimai, susiję su mūsų asmens duomenų apsaugos strategija, turėtų būti siunčiami asmens duomenų apsaugos departamento adresu.
 
Slapukų ir žiniatinklio signalų www (web beacons) naudojimas
 • Slapukai
Slapukų failas tai duomenų failas siunčiamas iš svetainės į kompiuterio kietąjį diską. MM Brown Sp. z o.o. siunčia slapukus, kai vartotojas naršo tinklalapyje, perka ar personalizuoja informaciją arba registruojasi naudojantis tam tikromis paslaugomis. Priimdami slapukus, naudojamus mūsų svetainėje, vartotojas nepateikia asmeninės informacijos, tačiau naudotojo kompiuterio identifikavimui gali būti naudojami slapukai. Slapukai paprastai suskirstomi į "sesijos" failus ir "fiksuotus" failus.
 • „Sesijos” failai po iš mūsų svetainės išėjimo arba naršyklės uždarymo nėra išsaugotos vartotojo kompiuteryje. Surinkta informacija leidžia analizuoti srautą mūsų svetainėje. Tai leidžia mums įgyti patirties, naudingos mūsų svetainės turinio tobulinimui, jo personalizavimui ir jo vystymui.
 • "Fiksuoti" failai saugomi vartotojo kompiuteryje. Jie naudojami supirkimo, personalizavimo ir registravimo paslaugoms palengvinti. Pavyzdžiui, slapukuose galima stebėti pasirinktus elementus įsigyti ir saugoti slaptažodžius svetainėse, kuriose reikalingas naudotojo vardas. "Fiksuotus" slapukus naudotojas gali ištrinti rankiniu būdu.
Dažniausiai naršyklės netiesiogiai  priims slapukus automatiškai, bet jūs galėsite blokuoti arba apriboti kai kuriuos slapukus tinkamai konfigūruojant juos savo naršyklėje. Užblokavus slapukus, kai kurios mūsų svetainės funkcijos nebus pasiekiamos, o kai kurios svetainės gali būti nerodomos tinkamai. Šie adresai teikia informaciją apie populiarias naršykles ir kaip koreguoti slapukų nuostatas:  
Ryšiumi su 2013 m. Kovo 22 d. įsigaliojusiais nuostatais dėl telekomunikacijų įstatymo pakeitimo, susijusio su slapukų naudojimosi tinklalapiais taisyklėmis (2012 m. Lapkričio 16 d. aktas, kuriuo iš dalies keičiamas įstatymas - telekomunikacijų įstatymas ir kai kurie kiti aktai, Dz. U. 2012 m., 1445 punktas), mes norėtume informuoti jus, kad sutikimas slapukams mūsų svetainės vartotojui atliekamas naudojant naršyklę. Kiekvienas vartotojas gali savarankiškai nuspręsti dėl naršyklės nustatymų lygio, ar jis priima slapukus, kokiu kiekiu ir kokius.
Neatsižvelgiama į naršyklės numatytuosius nustatymus, leidžiančius apdoroti slapukus, yra sąmoningas naudotojo valios veiksmas.
 
 • Žiniatinklio signalai WWW (Web beacons)
Kai kurie įmonės MM Brown Sp. z o.o. puslapiai ir el. laiškai, formatuojami kaip HTML, naudojami www signalai kartu su slapukais, sukuriant statistinių duomenų suvestines apie svetainės naudojimą. Signalai www yra elektroniniu vaizdu, dar vadinamu vienu pikseliu (1x1) arba skaidriu GIF. Interneto signalai gali atpažinti kai kurių vartotojų kompiuterių informaciją, pvz., slapukų failo numerį, puslapio naršymo laiką ir datą bei puslapio, kuriame yra įdiegta signalas, aprašymą. Vartotojas gali išjungti kai kuriuos interneto signalus blokuojant susijusius su jais slapukus.
 
 • Išorinės reklamos agentūros
Įmonė MM Brown Sp. z o.o. neskelbia kitų įmonių skelbimų nuosavoje svetainėje. Įmonė MM Brown Sp. z o.o. gali paskelbti MM Brown Sp. z o.o. produktų ar paslaugų reklamą kitų bendrovių interneto svetainėse per išorines reklamos agentūras. Jei žiūrite svetainę www su  įmonės MM Brown Sp. z o.o. reklama, internetinė reklamos agentūra gali siųsti jūsų kompiuteriui slapukus arba žiniatinklio www signalus. Tai leidžia reklamos agentūrai atpažinti kompiuterį per kitą apsilankymą arba įvertinti naudotojo atsakymą į skelbimą. Šie duomenys yra anoniminiai ir nesusiję su naudotojo asmens duomenimis ir įmonės MM Brown Sp.z o.o duomenų bazėmis. Šiuos duomenis naudoja internetinė reklamos agentūra, norėdami įvertinti susidomėjimą reklama ir turiniu bei įvertinti jų efektyvumą. MM Brown Sp. z o.o. neturi prieigos prie interneto reklamos agentūros surinktų duomenų. Siekiant užkirsti kelią reklamos agentūrai siųsti slapukus į jūsų kompiuterį, turite užblokuoti šią parinktį bendrovės tinklalapyje arba atitinkamai nustatyti naršyklės filtrą.
 
Sekite saldžias progas ir naujienas iš šokolado pasaulio!
Taip pat rasite mus ir mūsų kitose svetainėse:
Kontaktai
Klientų aptarnavimas: 
E-mail: info@chocolissimo.lt

Verslo klientų aptarnavimas:
E-mail: b2b@chocolissimo.lt

Daugiau informacijos

Mums bus malonu Jums padėti.
Turite klausimų apie produktą ar pristatymą?
Norite sužinoti savo užsakymo būseną?

Siųskite žinutę


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net