​Užsakymus, užsakytus ir apmokėtus iki 8 val., išsiųsime dar tą pačią dieną!
MM Brown Sp. z o.o. naujienlaiškio gavimo taisyklės rodomos statiniame puslapyje ir iššokančiuose languose.
I BENDROSIOS NUOSTATOS
1.1 Šios nuostatos (toliau – „Nuostatos“) nurodo MM Brown naujienlaiškio paslaugos (toliau – „Paslauga“) naudojimo taisykles.
1.2 Paslauga teikiama elektroniniu būdu per įmonę MM Brown Sp. z o.o. su būstine Poznanėje, ul. Ostrowska 582, 61-324 Poznań, įvestas apygardos teismas Poznanėje, 21-asis nacionalinio teismo registro komercinis skyrius - verslininkų registras, pagal KRS numerį: 0000298017, NIP: PL 7822424244, REGON: 300797727
1.3 Nuostatos yra nuostatomis, kaip apibrėžta straipsnyje Liepos 18 d. Įstatymo dėl elektroninių paslaugų teikimo 8 straipsnio (suvestinis tekstas: 2017 m. Įstatymų leidimas, 1219 punktas su pakeitimais). II NAUJIENLAIŠKIO PASLAUGA
2.1 Paslaugų teikimas susideda iš MM Brown siuntimo vartotojo pateiktu elektroninio pašto adresu elektroninės formos (elektroninio pašto) (toliau "MM Brown Naujienlaiškis") formos informacija. Paslauga nemokamai teikiama neribotam laikui.
2.2. MM Brown Naujienlaiškyje pateikiama komercinė informacija apie MM Brown, įskaitant informaciją apie MM Brown pasiūlymą, dabartinius pasiūlymus, specialius pasiūlymus, akcijas ir nuolaidas, įskaitant nuomones ir spaudos medžiagą. Naujienlaiškyje taip pat pateikiama komercinė informacija apie įmones, kurios bendradarbiauja su MM Brown, t.y. nuorodos į svetaines, kurias tvarko įmonės, bendradarbiaujančios su MM Brown. Naujienlaiškyje taip pat gali būti siunčiam informacija, kuri skatina jus baigti pirkinius parduotuvėje ir rekomenduoja įsigyti panašių įsigytų prekių.
2.3. Paslauga teikiama žmonėms, turintiems paskyrą parduotuvėje (toliau - Paskyra), kurie išreiškė norą gauti pasirinktą Naujienlaiškį ir tiems, kurie pareiškė norą gauti naujienlaiškį ir šiuo tikslu pateikė el. pašto adresą, ir neturi Paskyros (toliau: "Vartotojai"). Naudotojo el. pašto adresas bus naudojamas naujienlaiškio siuntimui.
2.4. Kad Vartotojas gautų MM Brown Naujienlaiškį:
a) pažymi pasirinktą parinktį registracijos formoje registracijos metu arba paskyros nustatymuose arba
b) suteikia savo el. pašto adresą www.chocolissimo.lt skyriuje "naujienlaiškis".
MM Brown išsiųs sveikinantį el. laišką kartu su Taisyklėmis pateiktu el. pašto adresu.
2.5. Naujienlaiškio prenumerata prasideda, kai jis bus užsakytas.
2.6. Paslaugos naudojimas priklauso nuo to, ar Vartotojas turi kompiuterį ar kitą multimedijos įrenginį su prieiga prie interneto tinklo, ir Vartotojui, turinčiam aktyvią elektroninio pašto abonementą (e-mail).
2.7. Vartotojas bet kuriuo metu gali atšaukti naujienlaiškio siuntimą. Asmenų turinčių Paskyrą atveju, norėdami atsisakyti Paslaugos, Vartotojas turėtų prisijungti prie savo Paskyros, o skirtuke "Naujienlaiškis" pakeisti nustatymus, panaikindami pasirinktą parinktį arba tiesiogiai susisiekę su paslaugų teikėju šiuo adresu: info@chocolissimo.lt
Asmenų, neturinčių Paskyros, atveju, Vartotojas gali atsisakyti gauti naujienlaiškį naudodamas kiekvieno gauto naujienlaiškio apačioje esančią nuorodą "atsisakyti".
 
III ASMENS DUOMENYS
3.1 Asmens duomenų administratorius yra MM Brown Sp. z o o su būstine ul. Ostrowska 582, Poznanė 61-324.
3.2. Asmens duomenys tvarkomi, norint teikti Paslaugą.
3.3 Vartotojas turi teisę susipažinti su savo duomenimis ir taisyti, ištrinti, perduoti ir atšaukti sutikimą tolesniam apdorojimui.
3.4. Asmeninių duomenų pateikimas yra savanoriškas, bet dėl jų nepateikimo nesuteikiama galimybė naudotis Paslauga.
3.5 Papildoma informacija apie asmeninius duomenis ir Vartotojų privatumą pateikiama dokumente, pavadintame "Privatumo politika", kurį galima rasti svetainėje www.chocolissimo.lt.
 
IV TECHNINIAI REIKALAVIMAI IR PRIEIGOS TAISYKLĖS
 
4.1 Paslauga teikiama naudojant IRT sistemą, užtikrinančią duomenų apdorojimą ir saugojimą bei duomenų siuntimą ir priėmimą telekomunikacijų tinklais pagal 2002 m. Liepos 18 d. Įstatymą dėl elektroninių paslaugų ir telekomunikacijų galinių įrenginių (ypač telefonų telefonai ir fiksuoto ryšio telefonai, planšetiniai kompiuteriai) ir automatinio skambinimo sistemos pagal 2004 m. liepos 16 d. Telekomunikacijų įstatymą.
4.2. Naudojant Paslaugą, Vartotojui draudžiama pateikti neteisėtą turinį, įskaitant:
4.2.1 Informaciją ir duomenis parengtus tokiu būdu, kuris gali pakenkti IT saugumui;
4.2.2. Informaciją, pažeidžiančią intelektinės nuosavybės teises, įskaitant autorių teisių ir prekių ženklų teises priklausančias MM Brown ar trečiosioms šalims;
4.2.3. Kitą informaciją ir duomenis, kuriais pažeidžiamos privalomos teisinės nuostatos.
4.3. Norint tinkamai naudotis Paslauga, Vartotojas turi turėti:
4.3.1 kompiuterį arba įrenginį su įdiegta programine įranga, leidžiančia naršyti svetainese (pvz., "Internet Explorer 10", "FireFox 3", "Opera 10", "Chrome 4", "Safari 6" ar naujesnę versiją) ir prieigą prie interneto;
4.3.2 įjungti slapukus;
4.3.3. įjungti "JavaScript", rėmelius ir CSS stilius;
4.3.4. operacinę sistemą (pvz., "iOS", "Microsoft Windows XP", "7" arba "Vista" ir naujesnė versija).
4.4. Prieš naudojantis Paslauga, Vartotojas privalo perskaityti taisykles ir privatumo politiką, esančią MM Brown Sp z o.o. priklausančių parduotuvių tinklalapiuose.
 
 V SKUNDAI
 
5.1. Visi skundai dėl Paslaugos gali būti pateikti:
a) raštu adresu MM Brown Sp. z oo, ul. Ostrowska 582, Poznanė 61-324
b) elektroniniu paštu šiuo adresu: info@chocolissimo.lt
5.2 Skunde turėtų būti išsami informacija apie skundą pateikusį asmenį (el. Pašto adresas, į kurį siunčiamas informacinis biuletenis, pasirinktinai pašto adresas), skundo priežastis ir prašymo turinys.
5.3 Nors trumpesnis skundo svarstymo laikas neišduodamas dėl privalomų teisės normų, įmonėje MM Brown Sp. z o.o. skundai nagrinėjami per 14 dienų nuo jų gavimo, laikydamasi žemiau  pateiktu šio straipsnio 5.4.
5.4 MM Brown informuos skundą pateikusį asmenį apie skundo nagrinėjimo būdą laišku, išsiųstu į skunde nurodytą adresą arba elektroniniu paštu, priklausomai nuo skundo pateikimo būdo.
VI NUOSTATŲ KEITIMAS IR PRIEIGĄ PRIE JŲ
 
6.1. MM Brown Sp. z o.o. pasilieka teisę keisti taisykles, jeigu įstatymai tiesiogiai turinčių įtakos reglamentų turiniui ar MM Brown tam tikriems įsipareigojimams, nustatytomis valstybės institucijų kaita, MM Brown peržiūra, taip pat gerinti paslaugų teikimą, gerinti savo privatumą apsaugą ir užkirsti kelią sukčiavimui. Apie Nuostatų pakeitimą jums bus pranešta MM Brown naujienų svetainėje, reglamentus, kurių sudėtyje yra pokyčių ataskaitą pateikimo ir išlaikyti šią informaciją MM Brown www.chocolissimo.lt mažiausiai 14 iš eilės kalendorinių dienų.
Šie pakeitimai nuostatuose bus papildomai informuoti vartotoją siunčiant naujienas per registracijos metu pateiktą elektroninio pašto (e-mail), informacijos pareiškimą, kuriame būtų nustatytos taisyklės pakeitimus. Informavimas apie Taisyklių pakeitimą įvyks ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų iki iš dalies pakeistų taisyklių įsigaliojimo.
6.2. Taisyklių pakeitimai įsigalioja nurodytą dieną kartu su informacija apie jos pasikeitimą, bet ne anksčiau kaip po 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo apie Taisyklių pakeitimus, su sąlyga, kad pakeistos Taisyklės susieja Vartotoją, jei per 14 dienų nuo gaunant informaciją apie jo pasikeitimą, nepareiškia, kad jis atsistatydins iš tarnybos, jei jis nepriims naujo Taisyklių turinio.
6.3. Taisyklės yra nemokamos www.chocolissimo.pl formoje, kuri leidžia gauti, atkurti ir įrašyti jo turinį naudojantis vartotojo naudojama IRT sistema. Konsolidavimas, saugumas ir prieiga prie su Paslauga susijusios sutarties turinio atsiranda siųsdama Vartotoją į el. Pašto adresą, pateiktą kaip Užsakymo naujienlaiškio dalis.
 
Sekite saldžias progas ir naujienas iš šokolado pasaulio!
Taip pat rasite mus ir mūsų kitose svetainėse:
Kontaktai
Klientų aptarnavimas: 
E-mail: info@chocolissimo.lt

Verslo klientų aptarnavimas:
E-mail: b2b@chocolissimo.lt

Daugiau informacijos

Mums bus malonu Jums padėti.
Turite klausimų apie produktą ar pristatymą?
Norite sužinoti savo užsakymo būseną?

Siųskite žinutę


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net