​Užsakymus, užsakytus ir apmokėtus iki 8 val., išsiųsime dar tą pačią dieną!
Pažink mus geriau išsiruošdamas kartu su mumis į nepaprastų skonių kupiną kelionę, kurioje atrasi naujas receptūras ir netradicines ingridientų kombinacijas.
 

Chocolissimo tai mūsų aistra!

Chocolissimo istorija tai tarsi nenutrūkstama kelionė perpinta šimtametėmis šokolado gaminimo tradicijomis, skonio tyrinėju ir daugybe skirtingų ingridientų kombinacijų. Bet visų pirma, Chocolissimo tai mūsų auganti aistra, kuriai skiriame kiekvieną savo dieną. Tik tokiu būdu galime pasiūlyti Jums tik aukščiausios kokybės produktus pasižyminčius neprilygstamomis skonio ir kvapo savybėmis bei nepriekaištinga išvaizda. 
Chocolissimo idėja gimė iš noro sukurti geriausių ir įdomiausių šokolado produktų kolekciją, kurioje atidus dėmesys detalei kurtų tobulą turinį maksimaliai išbaigtoje formoje.

Formų įvairovė

Mūsų prekės ženklo produktai tai ne tik aukščiausia kokybė ir gurmaniškas skonis. Žinodami, jog šokoladas nuo seno yra nepakeičiama vaišių stalo detalė bei išskirtinė dovanos, ar savo troškimų patenkinimo forma, ypatingą dėmesį skiriame mūsų asortimento įvairovei. Mes galine pasiūlyti apie 300 rankų darbo saldainių, įvairių formų geriamą šokoladą, šokoladinių fondiu, autentiško skonio ir kvapo rankomis išlietas šokolado plyteles, įvairių rūšių triufelius, šviežius vaisius šokolade – ir tai tik keletas iš mūsų daugybės šokoladinių pasiūlymų. Kiekvienas Chocolissimo produktas tai mūsų malonumas ir pasididžiavimas.

Tradiciniai receptai ir unikalūs skoniai

Mūsų prekės ženklas buvo įkurtas 2004 metais ir nuo savo gyvavimo pradžios priklauso MM Brown grupei. Pateikdama nišinius šokolado produktus mūsų įmonė aptarnauja savo klientus visoje Europoje. Tuo tarpu mūsų produktai atkeliauja iš geriausių šokoladų gamintojų Prancūzijoje, Belgijoje, Italijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Šveicarijoje ir net Madagaskare ar Australijoje. Chocolissimo tai įdomiausi šokolado pasiūlymai pagaminti remiantis geriausių šokolado meistrų kruopščiai išsaugotomis receptūromis.

Jūsų nuomonė mums svarbi

MM Brown produktus kartu su mūsų pagrindiniu Chocolissimo prekės ženklu galite rasti mūsų interneto parduotuvėje chocolissimo.lt. Žinome, jog tik stropiai rūpindamiesi savo klientų norais ir lūkesčiai pelnysime Jūsų pagarbą bei simpatijas. Todėl labai vertiname Jūsų nuomonę, komentarus ir patarimus liečiančius mūsų paslaugų kokybę, šokolado produktus ir jų įpakavimą, bei papildomas paslaugas. Kiekvieną atgarsį panaudojame nuolatiniam mūsų paslaugų gerinimui.
Sekite saldžias progas ir naujienas iš šokolado pasaulio!
Taip pat rasite mus ir mūsų kitose svetainėse:
Kontaktai
Klientų aptarnavimas: 
E-mail: info@chocolissimo.lt

Verslo klientų aptarnavimas:
E-mail: b2b@chocolissimo.lt

Daugiau informacijos

Mums bus malonu Jums padėti.
Turite klausimų apie produktą ar pristatymą?
Norite sužinoti savo užsakymo būseną?

Siųskite žinutę


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net