​Užsakymus, užsakytus ir apmokėtus iki 8 val., išsiųsime dar tą pačią dieną!

Chocolissimo – tai šviežumas be kompromisų

Tik geriausi ingridientai kurių sudėtyje nėra konservantų užtikrina išskirtinį Chocolissimo produktų skonį ir kokybę. Rankų darbo gaminiai yra selekcionuojami ir produktas įgauna savo galutinę išvaizdą jau tik po Jūsų užsakymo, todėl užtikriname jog Jūs pasieks tik skaniausi ir šviežiausi Chocolissimo produktai. 

Prašome atkreipti dėmesį į trumpą CHOCOLISSIMO šokolado gaminių galiojimo laiką. Tai yra geriausia mūsų naudojamų ingridientų šviežumo ir kokybės garantija. Mūsų šokoladai išsaugo savo geriausias savybes laikomi 12- 18 °C laipsnių temperatūroje.

Įsigyjant CHOCOLISSOMO produktus savo išskirtinei progai, patariame tai padaryti iš anksto, bent keletas dienų prieš pristatymo datą.
 

Tik tai kas geriausia

Visi Chocolissimo ženklo produktai yra pagaminti tik iš pačių geriausių produktų šokolado rinkoje. Visi mūsų šokoladai yra pagaminti iš 100% kakavos svieto, kuris užtikrina tobulą mūsų produktų išvaizdą ir skonį. Visi mūsų šokolado ingridientai yra perkami tik iš geriausių tiekėjų. Dauguma šokolado produktų parduotuvių lentynose turi mažai ką bendro su tuo ką vadiname geru šokoladu. Daugeliu atveju šokolado svietas yra pakeičiamas augaliniu aliejumi, vietoj natūralių produktų yra naudojami pakaitalai. Praleidę ilgą laiką lentynoje tokie produktai netenka savo skonio ir kokybės. Mes dedame didžiausias pastangas stengdamiesi išpildyti visus Jūsų lūkesčius. Jeigu mums nevyko to padaryti, prašome nedelsiant kreiptis į mus tiesiogiai: info@chocolissimo.lt

 

​Šviežiausias Chocolissimo šokoladas pasieks Jus pačiu laiku!

Sekite saldžias progas ir naujienas iš šokolado pasaulio!
Taip pat rasite mus ir mūsų kitose svetainėse:
Kontaktai
Klientų aptarnavimas: 
E-mail: info@chocolissimo.lt

Verslo klientų aptarnavimas:
E-mail: b2b@chocolissimo.lt

Daugiau informacijos

Mums bus malonu Jums padėti.
Turite klausimų apie produktą ar pristatymą?
Norite sužinoti savo užsakymo būseną?

Siųskite žinutę


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net